Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem megyek be...

Mi van akkor ha nem megyek be informatika szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Egy nem jegyzőkönyvezett hiba miatt 2 feladatomat lenullázták ( a tanár állítja hogy én hibáztam, de mind1) ezért nem úgy sikerült az érettségim ahogy szerettem volna. Valami olyasmit hallottam, hogy ha nem megyek be szóbelizni akkor Októberben újra érettségizhetem. Ez lehetséges? Vagy csak a szóbelire megyek el és az írásbeli megmarad? Vagy azt is újra írhatom?

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm! :)



2013. jún. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogyha nem mész el az érettségire akkor érvénytelen lesz az érettségi. De lehet rosszul tudom!
2013. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eperke20 ***** válasza:
Újra kell menned ősszel. Most nem kapsz bizonyítványt. Írásbelit és a szóbelit is újra kell csinálnod.
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor bukta -
2016. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be, javítani tudsz később is
2016. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!