Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti mit tanultato...

Érettségizők! Ti mit tanultatok meg eddig?

Figyelt kérdés
:)
2013. jún. 4. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ami a 4 év alatt rám ragadt :D
2013. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
emelt németre a témaköröket, német célnyelvi civilizáció 40 tételét, meg nagyjából magyarból 20 tételt. Maradt még 20 magyar, meg 20 töri tétel
2013. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annyira nincs erőm már tanulni.nyelvi előkészítős voltam,5év alatt már megőrültem... :D nagyon várom hogy vége legyen ....
2013. jún. 4. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Csütörtökön megyek töri emelt szóbelire, arra már kidolgoztam a témaköröket jó alaposan, barátnőmmel át is beszéltük őket.

A német emeltre is nekikezdtem már a témakörök összefoglalásának, hogy minden témánál legyen pár gondolatom meg valamennyi szókincsem, ne üljek ott kukán, hanem rögtön el tudjak kezdeni beszélni.

A magyar szóbeli még odébb van, azt majd a német után tanulom meg, mert kidolgozva azok is ki vannak.

Matekból nincs szóbeli, az informatikát meg megcsináltam előrehozva.

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy 5 évig folyamatosan tanultam, elég sok minden rám ragadhatott azért :)

Mindenkinek sok sikert!

2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ti honnan tanultok német emeltre?
2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oktatási minisztérium honlapján fent vannak az érettségi témakörök. Aztán megkeresem a hozzájuk passzoló leckéket a régi könyvekben és összeszedem a gondolataimat, miket lehet elmondani, milyen szókinccsel. :).
2013. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hátmi 6 éve erre készültünk a német kéttannyelvűben, amik a követelményben levannak írva témakörökhöz, hogy mi kell, ahhoz mind kaptunk szöveget. Van vagy 9 mappányi lapom :). Meg van egy szóbelis könyvem, abból nézem milyen példák vannak.
2013. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszii :)

hát azt hiszem ez nálam már esélytelen, elolvasok egy v kettő érettségis könyvet majd, aztán ennyi. 60% volt a célom, 80% lett az írásbeli, 4 pontot meg csak összeszedek :D 4 éve tanulok csak németet, úgyh eléggé beégek majd szerintem :D

2013. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!