Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szóbelizzek történelemb...

Hogyan szóbelizzek történelemből 58pontra a 60-ból?

Figyelt kérdés

Sajnos az írásbelimet eléggé elszúrtam, 42 pontom lett :(ismétlő érettségiztem, 2 éve volt az érettségim

Ahhoz,hogy felvegyenek kellene egy 65-66%-os történelem, bár még azért így sem biztos, ugye a ponthatárt azt nem tudhatom,hogy hogy sikerült másnak



2013. jún. 4. 11:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy szerintetek beszéljek a szóbeliztető tanárommal,hogy hogyan tudnék 58 körüli pontra felelni?Nem ő tanított anno egyébként
2013. jún. 4. 11:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát megtanulod a témaköröket. Tavaly nálunk az írásbeliket elrontották (60-70 körül), kitűnő tanulók voltak mondjuk, de a szóbelibe 52 lett a legrosszabb. A 6 tanulóból kb. 4-nek maximális pontjuk lett. Azaz nem olyan nehéz az.
2013. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az tökjó, bár azért itt nem ez a jellemző, ahogy ismerem a sulimat :) lehet csak beszélnem kéne vele, mert az sem elég sokszor,hogy az ember tudja, ha mást is pontoznak..sajnos az esszéim eléggé le lettek most pontozva :(
2013. jún. 4. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
én is 2 éve érettségiztem és most egyetem mellett szinte semmit se tanultam.. a max szóbeliben reménykedem :'D nekem is elég rosszul sikerült az írásbeli:S egy töris felkészítő könyvből tanulok, hát majd jövő héten meglátjuk :)
2013. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sok sikert :) nem nehéz a töri tudom, de 60ból 58 pont azért nem könnyű...és nagyon nagyon tanár függő
2013. jún. 4. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, nekem max. pontos szóbeli kéne töriből. De most komolyan, kész vicc. Azért lássuk be, ennek kicsi az esélye. Rengeteget tanultam, az elmúlt két hetet szinte végigtanultam, mármint az összes szóbelire, és úgy érzem, semmit nem tudok.


Én egyébként beszéltem a tanárommal, aki tanított és akinél szóbelizek és azt mondta nekem, hogy egy jó szóbelivel lehet ötös az érettségim. Akkor úgy nem is állt össze a kép, csak itthon. 60 pontos lett az írásbelim, tehát csak és kizárólag akkor lehet ötös az érettségim, ha a szóbelin és 60 pontot szerzek. Erre azért kis esélyt látok, de nagyon bizakodó vagyok. :D

2013. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

DE ha már a tanárod mondta.. :))

Nekem hétfő kedd szakmai vizsgáim vannak, 9 tantárgy és még elég sok mindent nem tudok.. a töri meg csütörötkön lesz, és 2-t tudok..nagyon bele kell húznom:(

2013. jún. 14. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Hétfőn megyek szóbelizni!! :) Töriből még van 2 tétel, amibe bele se néztem. Pedig a max pontos szóbelihez nem ártana minden tételt kenni vágni :D :D Majd ma délután még átveszem azokat a tételeket, amiket nem tanultam még meg. Holnap mindent elolvasom egyszer, aztán relax :))


Sok sikert és kitartást neked a jövőhétre! :D

2013. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked is! :) majd írj :D
2013. jún. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!