Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Oktatási Hivatalnak benyújtott...

Oktatási Hivatalnak benyújtott kérelem egy új szak felvételére vonatkozóan. Mit lehet erről tudni, milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Lecsúsztam pár ponttal az idei felvételiről és szeretnék egy új szakot hozzáadni, ahova biztosan felvesznek. Felhívtam a felvi.hu ügyfélszolgálatát és azt mondták, hogy az OH-nak kell postai úton kérelmet benyújtani, hogy új szakot adhassak a felvételimhez. Valaki csinált már ilyet? Mit írtatok a levélben? Mi lett a vége?
2013. jún. 4. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezt nem igazán szokták elfogadni, még nem hallottam olyan esetet, ahol engedélyezték volna. Az egyetlen, amit még felvehetsz, a megjelölt szakok költségtérítéses párja.
2013. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azzal sajnos nem jutok előrébb
2013. jún. 4. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj légyszi, ha megtudsz valamit, írd meg!!! Nekem is fontos lenne!
2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, most próbálok pontosan rákeresni hogy milyen kérelmet is kellene írni :)
2013. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az utolsó vagyok: Én egy hete feladtam, de úgy néz ki nem jártam sikerrel, mert nem változott semmi a Felvi-n. Valaki másnak sikerült?
2013. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem
2013. jún. 17. 14:52
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nekem szerencsém volt, még is csak felvettek, nekem ez nagyon nagy mázli volt, remélem nektek is sikerült!
2013. júl. 24. 20:32
 8/8 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok: nekem is sikerült, igaz nem az első helyen megjelöltre, de amire megyek az is érdekel szóval nem panaszkodom :)
2013. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!