Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz osztályközösség miatt...

Rossz osztályközösség miatt érdemes lenne szlit váltani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudunk kijönni az osztálytársaimmal. Pár lánnyal elvagyok, de a többség nagyon nagyképű. Mindenkit kibeszélnek, szinte még egymást is a másiknak. Próbáltam többször is jóban lenni velük, de magukon kívül szinte lesz*rják a másikat. Mèg van hátra 3 évem. Könnyű lenne máshol a beilleszkedés? Beszélni szeretek, meg vidám lány vagyok, viszonylag könnyen barátkozom. Nyár végén kell másik suliba beiratkozni?
2013. jún. 4. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:

sulit*

ezt jól elírtam, bocsi

2013. jún. 4. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Máshol sem biztos hogy jobban éreznéd magad. Suliba pedig már be kellett iratkozni, nyár végén már nem biztos hogy van hely.
2013. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sulin belül váltottam a szakmai osztályba, életem egyik legjobb döntése volt. A másik osztályban mindenki mindenkit utált de különösen engem, volt a divatos menő kaszt, voltak a fiúk és voltak akikkel az elején elvoltam, de aztán pár gonosz-felsőrendűt kiutáltak a menők és átpártoltak hozzánk, akik aztán kipécéztek engem mint a kis hülye szemüveges nem magyar piszkálható egyedet, ahol lehet keresztbe tettek, nem hagytak tanulni, dolgozatnál piszkáltak, rám fogták, hogy puskázom vagy tőlük akarok infót, elvették a házim, követtek hazafelé, elvették a pénzem, ahogy lehetett csicskáztattak, ha nem akartam kidobni a szemetüket beszórták a táskámba, eltörték a cuccaim, ami megtetszett nekik azt ellopták, miután anyám bejött szólni még jobban elkezdtek szemétkedni, levágtak a hajamból, eltörték a szemüvegem, szétvágták a táskám alját... jó lett volna, ha csak pár nagyképű emberrel lett volna bajom.

Én igazgatói engedéllyel átmehettem, gondolom a tanárok is látták, mi van, a 2-3-as tanulóból kitűnő lettem és emelt szinten kitűnőre érettségiztem, szereztem egy csomó barátot, itt mindenki jóban volt mindenkivel.

2013. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!