Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ha 39%-os lett a töri...

Hogy ha 39%-os lett a töri emelt írásbelim, akkor, még lehetek 4-es?

Figyelt kérdés

Szóbelin rendesek szoktak lenni?

Ha befejetem a tétel felmondását és szinte mindent elmondtam,és még maradt időm akkor még kérdeznek?

És ha én mindent szóról szóra leírtam a lapra és leginkább olvasni fogom,arra "haragszanak"?



2013. jún. 5. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
még ötös is
2013. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként érdekelne, hogy matekból hogy érettségiztél így le. Meg a többiek, akik ezt kérdezgetik.

Megnézed hány pontot lehet szerezni írásbelin és hányt szóbelin. (oktatas.hu) Az írásbeli pontodhoz hozzáadod a maximum szóbeli pontot és ez után! Elosztod 150-el. A 0, utáni két szám lesz a végső eredményed. (Az érettségin végső eredménynél nincs kerekítés, tehát ha 89,66 %-od van, akkor az 89 lesz, nem 90.)

Arra figyelj, hogy bizonyos tárgyaknál pl. nyelv, töri nem 100 pont a szóbeli ezért a százalékos eredményed nem egyenlő a pontszámoddal.

2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hányat
2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt hogy érted? le akarsz írni egy negyedórás beszédet megfogalmazva a papírra? arra csak vázlatot érdemes, hogy ne akadj el, és minden infó össze legyen szedve stb.

az meg nagyon ciki, ha végig azt olvasod, mert ebből az jön le a vizsgáztatóknak, hogy semmit sem tudsz magadtól, csak a forrásokból és az atlaszból kiírkáltál egy csomó mindent, de elképzelésed nincs a témáról, hisz nem tudsz róla önállóan beszélni..

2013. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!