Gitár vagy zongora?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek? :) Rendes válaszokat legyetek szivesek!

2013. jún. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Mi a jobb a banán vagy a narancs?
2013. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
A piros vagy a kék?
2013. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Banán és a kék. Ha nem tudsz olvasni hogy rendes választ akkor inkàbb ne írj!
2013. jún. 7. 06:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz értelmes kérdést kiírni, légyszíves inkább ne írj!
2013. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más hangszer. Nem lehet összehasonlítani. Mind a 2 gyönyörű! :)
2013. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha azért akarsz hangszeren játszani, mert az jó csjozós dolog (remélem nem így van) akkor a gitár. Egyébként döntsd el.. Kevés jó zongorista van, és kevés jó gitáros is. Sajnos manapság szinte ott tartunk, hogy kimész az utcára és majdnem minden második ember "tud gitározni." Ez a gitártudás abból áll, hogy eljátssza a Tankcsapda Egyszerű Dal-t és ő már "tud gitározni." Mindegy, erre nem térek ki, mert regényt tudnék írni róla. Ha a kettő között hezitálsz, akkor azt válaszd, amelyikkel úgy érzed, hogy könnyebben menne, vagy amelyikhez nagyobb kedved van!
2013. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja és gitáros vagyok.
2013. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszoló jól leírta a lényeget, annyit hozzátennék, hogy ha egyikhez sem vonzódsz igazán, úgyis rá fogsz unni. ha nekem most pl valaki azt mondaná, hogy el kell kezdenem egy labdajátékot, tök tanácstalan lennék, hogy focizzak vagy kézliabdázzak-e, esetleg röplabda, mert egyikhez sincs különösebb vonzódásom, egyiket sem szeretném igazán. hangszernél viszont nem az ötlet jött, hogy tanuljak zenét, és aztán dönteni hogy mi a jobb, hanem beleszerettem egy hangszerbe, és elkezdtem azon tanulni. a jó sportolók is így választottak sportot, hogy beleszerettek valamibe, és eszükbe sem jutott volna mást választani.
2013. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a zongora :)

Gitározni is tanultam kicsit, de szerintem a zongora sokkal jobb. (Persze a gitár is jó, meg biztos sok mindenkinek az tetszik jobban)


18/L

2013. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindkettő én először zongorán tanultam, most gitáron
2016. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!