Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki jár a Madách Imre Gimnáziumba?

Ki jár a Madách Imre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Ki tudna nekem erről az iskoláról pár dolgot mondani? Milyen átlaggal lehet bekerülni?

A különböző tagoztatok milyenek?

Ha a képző- és fotóművészet érdekel érdemes-e ezt az iskolát választani??


2013. jún. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ide fogok járni szeptembertől,és kitűnő vagyok.Ha írsz egy közepesen jó felvételit van esélyed bekerülni,de a szóbeli nagyon sokat számít. A tagozatok a honlapján vannak fenn,de várd meg a felvételi időszakot,mert változhat. Szerintem jóválasztás,mert elég humán beállítottságú az iskola.De nagyon erős a nyelvoktatása is.Én csak jókat hallottam róla.
2013. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 10. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2013. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

képző-és fotóművészethez van művészeti sáv kilencedikben, ott lehet újságírást választani, ott van egy pici fényképezés is, lehet menni rajzra, és médiára is. Média mint nagyfakt nagyon népszerű, és a tanár is ért hozzá. Rajztanár is nagyon jó, csak nem olyan tipikus tanár, de tényleg jól rajzol.

átlag legyen minél jobb. Mindegyik tagozat nyelvtagozat.

2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!