Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar irodalom és nyelvtan...

Magyar irodalom és nyelvtan tételek megvannak valakinek kidolgozva? (Érettségi középszint 2013)

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem volt időm foglalkozni a tételek kidolgozásával. A töri és az informatika már megvan, meg is tanultam, de a magyarral nem tudtam foglalkozni (dolgoznom kellett). Nincs meg véletlenül valakinek? Középszintű kéne..
2013. jún. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sok embernek kell dolgzoni tanulás melett mégsem mástól kéri el

aki megszenvedett vele nem fogja neked elküldeni ne haragudj, mert mindenkinek a szabadidejét vette el

én pl.: éjszakákon át dolgoztam

persze én csak magamból indulok ki

ha kellenek a tételek rengeteg tétel fent van a neten

egyépként is különböző sulik vannak, sok sok különböző tételekkel

nem egyezne meg

2013. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész évben dolgoztam, becsülettel megtanultam őket. Sok más dolgom lett volna, de muszáj volt. A nehéz munkám gyümölcsét egy osztálytársamnak sem adom oda, nemhogy egy vadidegennek.

Másrészt minden iskolában, minden tanárnak más tételei vannak. Pl. nekünk a realizmusos tételből az orosz realizmus kell (orosz szakos még a tanárnőnk), másnak meg egy konkrét mű kell realizmusból...


Fogod magad, elkezded csinálni, még van idő a vizsgaidőszak kezdetéig. Akár éjszaka is csinálod.

2013. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy az első két válaszolónak kb. 112 százalékban igaza van, nem is mennél semmire más emberek tételeivel, akik más iskolába, más tanárhoz járnak, mivel azokat a te tanárod adta ki a te osztályodnak (hacsak nem a kormányhivatalnál érettségizel). És azt is neked kell tudnod, hogy mit szokott a tanárod fontosnak tartani, mit vár el feltétlenül, azt mondta el az előző négy évben.
2013. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én innen szoktam le írni egy kis kiegészítésél együtt: [link]
2013. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvannak a témakörök?
2016. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!