Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bankett, avagy én gondolom...

Bankett, avagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, szóbelik után tervezünk bankettet az osztállyal, csak sajnos a közösség olyan,hogy irtó nehéz bármit is megszervezni.

Ötletnek felmerült, az iskola mint helyszín bográcsozni. Többen leszavazták, mert hogy utálják a sulit. Helyette étterembe akarnak menni...

Illendő meghívni tudtommal pár tanárt, viszont vannak akik csak a két osztályfőnököt akarják meghívni, mert a többi utálják, és milyen szemét volt velük év közben...

Én vagyok ennyire rossz gondolkodású, hogy szerintem legalább azokat meg lehetne hívni, akik többet tanítottak minket? Ennyire menő utálni az összeset és szidni össze-vissza?

Nem értem a többiek gondolkodását.



2013. jún. 9. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is megy a veszekedés, hogy kiket hívjunk és kiknek adjunk ajándékot. mi sajnos azokat a tanárokat tényleg nem hívjuk el, akik szemetek voltak velünk. nem a mi számlánkra fogják megtömni a fejünket, mert fejenként 4500ft a kaja, És ajándékot is csak azok kapnak, akiknek a hozzáállásuk is normális volt felénk. Volt tanár, aki visszautasította valamelyik évvégi ajándékunkat is, szóval ilyenek szóba sem jönnek. Sok tanár a szerenádunkra nem volt képes eljönni, ők sem lesznek meghívva
2013. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk úgy volt,anno h: Étterembe voltunk és akik tanitottak azokat meghívtuk
2013. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki utolsó évben tanított azt illő meghívni. Ha nem mindenkit hívtok meg, nem fog elmenni a többi sem.

Az pedig, hogy utálta lehet őt igen más meg nem, az nem róla hanem az egész osztályról szól.

2013. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eperke20 ***** válasza:
Nálunk meg csak azok a tanárok jöttek, akik érettségiztettek. +ofő és igazgató. Így is voltak 9-en vagy 10-en.
2013. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!