Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 60 tételt meg lehet tanulni 2...

60 tételt meg lehet tanulni 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
2 hét van vissza szóbeliig és az irodalom, a nyelvtan és az infó hátra van. Van esélyem megtanulni ennyi idő alatt az összeset? Esetleg valamit tippek? :D
2013. jún. 12. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, de azzal hogy itt ülsz és netezel, azzal csak magadat hátráltatod.
2013. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire konyítasz a dolgokhoz, mennyire csak melegedni jártál be. Ha továbbtanulsz ennél nagyobb is megterhelést is fogsz kapni, de szerintem bőven nem lehetetlen.
2013. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban napi 7-10 tételt tanultam. Szóval nem lehetetlen. :)
2013. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem sok. Mindennap 5 tételt kell megtanulnod. Az nem olyan hűha. Pláne, hogy mindet tanultad már. Nyelvtanra meg irodalomra szinte érettségin én már nem is tanultam. Az utolsó félévben a tanárunk minden órára kérte a tételeket. Fel nem fogom máshol miért nem így csinálják....
2013. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 napod van tehát 60 tételre. napi 5-öt, ha megtanulsz, akkor 12 nap alatt végzel, és lesz 2 napod ismételni is. Egyébként én napi 10-et tanultam, így 10 nap alatt végeztem, és azóta csak ismétlek.
2013. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát.. a felsorolt tantárgyak közül mindből 4-es voltam, de az irodalom nehéz oldalam volt mindíg, azért mindíg megszenvedtem. Tehát nem melegedni jártam be :D
2013. jún. 12. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet tanulni, én tavaly kevesebb idő alatt tanultam meg 20-szal több tételt úgy, hogy oda-vissza tudtam mindet és szóbeli előtti 2 napon már nem tanultam semmit.
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem megtanultam 10 tételt minden tantárgyból és ennyi. A többit les@tam aztán pont azt húztam de mindegyik tantárgyból amit tudok és főképpen amit a LEGJOBBAN tudtam. Tehát nekem nem szerencse volt hanem isten akarta így:D:D De egyébként én ezt úgy csináltam hogy csak arra gondoltam arra 4-re amelyiket a legjobban tudok a 10 -ből és így ki lehet húzni talán amit szeretnél. Tehát a kérdésedre a válasz meglehet tanulni 60 tételt úgy naggyából de annak a negyedét szerintem tuti elfeljted. Én azt javaslom nézd át az összeset, olvass bele mindegyikbe többször is, válasz ki egy párat amit nagyon JÓL megtanulsz és csak koncetrálj azokra utána. Persze ez a kockáztatás mert ha valamelyiket nem tudod és azt húzod akkor bukik az ember, de nagy kockáztat nagy eredmény. Én kockáztattam és sikerült.
2013. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!