Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvonhatják a családi pótléko...

Megvonhatják a családi pótlékot vagy bármi következménye lehet?

Figyelt kérdés
Eddig egy-két faktról elmentem, 4 óra igazolatlan ez, múlt héten meg beteg voltam, mondta a doktor menjek vissza hozzá hétfőn. Mondták nem rendel a héten, így nincs igazolásom, ha nem fogadják el, amit a szülő beírt akkor 14 igazolatlan órám van. Mi lehet ennek a következménye?

2013. jún. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem rendel, helyettese kell hogy legyen, az kiadja az igazolást. Ha nyoma is van, hogy ott voltál és orvosi utasításra maradtál otthon, akkor nem fog problémázni.
2013. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A helyettese az nagyon ritkán van ott, nálam se volt jelen.
2013. jún. 12. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett hogy jelen legyen.... telefonálj be, hogy dr. XY betege vagy, a héten nincs, ki helyettesíti és mikor. Annak a rendelésére odamész, mondod hogy mi a helyzet, és kiadja az igazolást.
2013. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn azt mondták szerdán vagy csütörtökön lesz már, nekem a mai nap volt az utolsó, ezért az egyik szülőm írt az ellenőrzőbe, hogy nem elérhető a doktor a héten. Nem fogják elfogadni ezek szerint? Ha 14 óra igazolatlanom lesz akkor mi a következménye? 18 éves elmúltam.
2013. jún. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!