Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizhetek? Többi lent

Érettségizhetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy jövőre eltörlik az előrehozott érettségit és csak idegen nyelvből vagy informatikából lehet, de ha az iskola tanterve szerint én befejezek egy tantárgyat 10.-be akkor abból el lehet menni abban a tanévben?
2013. jún. 12. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint ha az informatikát vagy a nyelvet fejezed be? Osztályozóvizsgát kell tenned az adott év anyagából, mivel április 30-áig a bizonyítványodban kell lennie a jegynek, hogy érettségizhess. Kivéve, ha egy iskolában annyian akarnak előrehozottat tenni, hogy központilag lezárják áprilisban az előrehozottra jelentkezők jegyét, és külön osztályozókonferenciát tartanak nekik, de ez elég ritka.
2013. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kémiára gondoltam.10.-ben tanulunk utoljára kémiát és abból akkor akarnék is.
2013. jún. 12. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, így rendelte a kormány a nemzeti összefogás jegyében. Te magad írtad le, melyik tárgyakból lehet menni. Most ősszel lehet utoljára előrehozottat tenni kémiából, legalábbis egy ideig, amíg megint meg nem változtatják a szabályt, de az nem ez a kormány lesz.
2013. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!