Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol érettségire mennyit...

Az angol érettségire mennyit készültök?

Figyelt kérdés

nem érzem vmi hatásos dolgonak hogy most bemagolom azt hogy mit csinálok szabadidőmbe, mert angolt nem lehet magolni, azt vagy tudjuk vagy nem...

de kicsit felkészületlennek érzem magam ha rá se bagózok, hogy akkor most mi a helyzet...


2013. jún. 13. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, nem kell semmit bemagolnod, esetleg ha kiadták a témákat és van egy-kettő aminél nem tudod mit kéne mondano vagy nincs hozzá szókincsed, azt nézd át. Vagy mondd fel magadnak a tételeket, keress egy címet, ha tudsz róla pár percig folyamatosan beszélni, akkor azt hagyd, amiről nem, ahhoz keress infót/szavakat/stb.

De ha pl. van nyelvvizsgád, nem kell strapálni magad, a középfoknál is sokkal könnyebb. Én kb. semmit se tanultam rá, pedig a beszéd nem az erősségem, de így is max. pontos lett.

2013. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tanulok rá...
2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok profi de viszonylag gyorsan reagálok a kérdésekre

képes vagyok összeszedett mondatokra

remélem nem lesz baj

2013. jún. 13. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tanulok angolra. Ott van még 50 tételem vegyesen elég lesz azt megtanulni a hétvégén.
2013. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!