Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem mondható...

Csak szerintem nem mondható "Jó tanárnak" az ilyen?

Figyelt kérdés

11. évvégén most hármas kaptam matekból, bár nem kellett volna sok a négyeshez. Voltak jobb meg szarabb időszakok is évközben, ez volt az első alkalom egyébként, hogy a 8 osztályos gimi során hármas lettem matekból évvégén. Többször kifejtette a véleményét azzal kapcsolatban, hogy én vagyok az egyedüli aki nem faktra való (most évvégén is), és hogy nem kéne emelteznem. Én biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, ebben az évben másra koncentráltam (előrehozott 2 tantárgyból), de a jövőévet csak erre szánom.


A tanárnak nem pont az lenne a lényege, hogy motiválja a diákot, és ne beszélje le a céljairól (tudja hogy engem csak a közgáz érdekel, és ehhez kell a matek, más nem jöhet szóba emeltszinten), akármennyire is távolinak tűnik?


2013. jún. 13. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, most csak ezért a beszólása miatt is meg fogod csinálni, hogy kapná be.

:D

ez ám a motiváció

2013. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gimiben nekem is volt ilyen tanárom, aki bejelentette, hogy hiába jelentkeztem nyelvvizsgára, úgysem fog sikerülni. Sikerült. Ennyi.
2013. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez most egy valódi kérdés, vagy csak szeretnél lelki támaszt találni abban, hogy gyűjtesz itt ismeretlen arcokat, akik a számukra ugyancsak ismeretlen tanárodat örömmel szidják veled együtt ilyen bőséges információ alapján?
2013. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szó nincs lelkitámaszról (tanulhattam volna többet ezt aláírom) csak mindenki elvan ájulva ettől a tanártől, hogy mennyire jó, közben pedig nem különbözik egy átlagos tanártól...
2013. jún. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!