Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia szóbelin milyen...

Biológia szóbelin milyen tételt kell húzni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

bioszon ugye van az ember szervezete, meg a természetvédelem, akkor 2 db tételsor van, és 1-1, azaz két tételt kell húznom?:O egyet az emberből meg egyet a környezetből? Vagy úgy lesz hogy egyben van, én húzok egyet, és vagy ez vagy az lesz?

A projektmunkámat a 30 percre visszakapom és akkor kell felkészülnöm belőle? Mire kell figyelni, mikor elmondom?


2013. jún. 14. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy csak ember és természetvédelem lehetne... Mindegyis. Természetesen úgy van, hogy egyet kihúzol és csak egy témakör lesz benne. Pl. nem húzhtod ki a keringési rendszert és a nitrogén körforgás egy tételben. Vagy ez-vagy az.
2013. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy nap van 20 boríték,amikor te mész be:

húzol belőlük

az A tétel emberi szervezet

a B tétel meg természetvéd.

emelten így volt, gondolom középen is így van :)

2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nalunk igy van, ugyemlekszem az oktatasi miniszterium honlapjan is olvastam ezt, de az nem tuti. Termeszetvedelem amugy olyan, hogy pl. Szennyviz, talajszenny, stb, de van fertozobetegsegek, gyorsettermek is, szooooval:D na mindegy felek.

Amugy koszi masodik, de kozepen nem igy van, itt az A tetel kiserlet, vagy projektmunka:) remelem ha a projektmunkat elmondom akkor mar mindegy a tetel:D

2013. jún. 15. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!