Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam a vizsgán, de a...

Megbuktam a vizsgán, de a tanár jobb írt be véletlenül. Szóljak neki?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Van esély rá, hogy utólag kiderül?

2013. jún. 15. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyetemről van szó és neptunban látom a jegyet
2013. jún. 15. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyivel adott jobbat, milyen jegyet írt be? Milyen fajta volt a vizsga? Hány fő vizsgázott?

Mert ha írásbeli volt, akkor annak ugye ott a nyoma. Meg ha kevesebb a vizsgázó, ill. ismer, akkor bevillanhat neki is, hogy elírta a rendszerben.


Lehet, hogy én naív vagyok. De én magam jelezném, hogy egyes érdemjegyet adott a vizsgán. Aztán rajta múlik, mit csinál.

2013. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem buktatott meg
2013. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha épül rá később valamilyen tárgy, akkor én szólnék, mert nálunk már volt olyan, hogy később kiderült, és visszamenőleg megbuktatták az embert és így a ráépülő tárgyát is érvénytelenítették.

Ugyanakkor arra is láttam már bőven példát, hogy nem szólt az illető, nem történt semmi, örült a jobb jegyének és kész.

2013. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4est kaptam szóval sajnos elég nagy a különbség. Elég sokan voltunk írásbeli volt utána meg szóbeli
2013. jún. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!