Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni az érettségi...

ThisIsMyName kérdése:

Nem tudok elmenni az érettségi szóbelimre, így mehetek pótvizsgára ősszel?

Figyelt kérdés

Írásbelik után elköltöztem és munkába álltam. Sajnos a munkahelyemen nem igazán tolerálják a pár nap hiányzást, mert most van leépítés, szóval, ha én most elmegyek vissza már nem kell jönnöm... Fontos nekem ez a munka így inkább maradnék.


A kérdés, ha nem jelenek meg szóbelin mehetek később még pótvizsgára? Vagy automatikusan 1-es és kész?



2013. jún. 17. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nincs érettségi pótvizsga. Szóbeli nélkül nem is 1-es lesz, hanem érvénytelen, egyedül a matekod eredménye marad meg. Későbbi érettségi időszakban elmehetsz újraírni.
2013. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt van az összes, szerintem ennyit elnéznek.
2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát egy napra csak elengednek
2013. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyed nem szeretné, hogy legyen érettségid?
2013. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy napot sem engedhetek meg magamnak, most vannak a leépítések. 20-an jönnének egyből a helyemre.
2013. jún. 17. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy eldönteni, hogy hosszú távon ez a konkrét munkahely ér neked többet vagy az érettségi.


Igen, ősszel ismét jelentkezhetsz az érettségire, de elölről kell kezdened mindent. Ha matekból már átmentél az írásbelin, az érvényes marad, de a többi tárgyból az írásbelit is újra meg kell csinálnod a javítóérettségin, mert most buksz.

[link]

2013. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Inkább menj el az érettségire, mert ha mégis kirúgnak a munkahelyről, akkor meg bánni fogod.

Végzettség > munkahely, mert azt magadnak csinálod, a cég meg bármikor csődbe mehet.. de persze a te döntésed

2013. jún. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 napra csak elengednek bár ja ahol én dolgozok az is olyan hely hogy minden honap 15 ig megkell mondani mikor szeretnék a következö honapba szabadnapot én nem írok be semmit mit tudom én mikor mi történik elöre. Igazad van mert ha nincs munkahely akkor még egy kg kenyered se lesz de atól függ ahol dolgozol milyen iskolai végzetség kell. Gondolom ugye nemrég áltál munkába és probaidö vagy ? Akkor ja kapaszkodni kell erösen nehogy elbocsásanak.
2013. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!