Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott emelt angolt...

Előrehozott emelt angolt csináltam, egy másik iskolában volt a vizsga. Mikor és hogyan tudom meg az eredményét?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
megküldik az iskoládnak. menj be titkárságra, úgyis ott kell átvenned a törzslapkivonatot.
2013. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, és mikor?
2013. jún. 17. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát azt már neked kell megkérdezni

Az emelt szóbeli eredményét most a napokban

hirdetik ki (A középfokú szóbelik megkezdése előtt)

Te nem kaptál erről valami papírt (az OH-tól)?

2013. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval elvileg ezen a héten az eredmény megvan

Abba az iskolába, ahol voltál vizsgázni, nem tudsz bemenni?

2013. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most kéne egyébként kihirdetni.


Ha nem jött a levél akkor menj fel a titkárságra, hogy nem tudják e véletlen az eredmény ha nem akkor kérdezd meg, hogy mit kell tenni.


Osztálytársam emelt németezett. Múlt héten szóbelizett /másik suliba/ ma velünk kezdte középszinten a szóbelit. Mikor volt a megnyitó akkor kihirdette az elnök mindenki előtt az eredményt.

2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kaptam papírt a hivataltól, de azon nincs rajta semmi ilyesmi... csak annyi h az írásbelit mikor tudom meg. goolge-t is átnyálaztam, de csak annyit sikerült megtudni, h a közép szóbeli előtt hirdetik ki... és én ugye előrehozottat csináltam, tehát most én nem szóbelizek semmi másból...
2013. jún. 17. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha előrehozottad csináltál, akkor is benne vagy az egyik középszintű bizottságban a saját iskoládban, ahol jelentkeztél, és az osztályfőnöködnek el kellett volna mondania, hogy mikor van annak a szóbeli megnyitása. Zaklasd őt vagy az iskolatitkárt.
2013. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!