Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik felsőoktatási intézmény...

Melyik felsőoktatási intézményt válasszam? Ebben szeretném nálam tapasztaltabb segítségét kérni

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 felsőoktatási intézményt jelöltem meg Corvinus ,BGF és BKF ,mindegyiken a nemzetközi gazdaságtant. Mivel az emelt szintűm elrontottam így csak 434 pontom lesz ami a Corvinus Államihoz mindenképp kevés ,de a tavalyi pontokat nézve még a fizetőshöz is .így maradt a BGF és a BKF -eközött a kettő között nem tudok választani ,hogy melyiket rakjam elöbbre . Közlekedési és kényelmi szempontból mindenképp a BKF-et választanám ,de nem tudom melyik főiskola tud minőségibb oktatást és versenyképesebb diplomát biztosítani az "élethez " . Ha valakinek van már tapasztalata az adott intézményekben ,illetve tudna segíteni a döntésem meghozatalában ,annak nagyon örülnék .Mivel nem Pesti vagyok ,ezért teljesen tanácstalan vagyok .

2013. jún. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemzetközi gazdálkodást nem?

Én csak azért választanám a BKF-t, mert a BGF-en tömegképzés folyik:)

2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen azt :) bocs kicsit meg vagyok keveredve:)
2013. jún. 17. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a BKF-et választanám, én oda jártam, bár nem erre a szakra, de minden szempontból korrekt volt. Nagy hangsúly van a gyakorlati képzésen, vagyis hogy használható tudást kapj, ne csak valami elméleti "masszát". Jók az oktatók, nagyon hasznos, hogy van KarrierCentrumuk, mert ők csomó mindenben segítenek az elhelyezkedést illetően.


Jaaaa, és a BKF-en van egy olyan új ösztöndíj, hogy ha több mint 400 ponttal nyersz felvételt, akkor az első félévben nincs tandíj, azért ez nem mindegy, meg utána is van csomó ösztöndíj.

[link]

2013. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a BGF-en mióta folyik tömegképzés édes? :)

és akkor a BKF? röhögve le lehet tenni a matek vizsgákat, azért arra kíváncsi lennék, nálunk elsőre hogy menne neked egy analízis vagy esetleg egy valszám vizsga...

2013. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
BKF-en gimibe 4-es 5-ös matekosokat húznak meg gazdmatek I-en(analízis) a többi se teljesíthető elsőre tanulás nélkül, szóval ne terjeszd ezt a hülyeséget. Szerintem semmi különbség a 2 suli között, néz csak meg egy operatív tantervet vagy hogy menyi oktató járkál át a sulik között.
2013. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!