Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most derült ki, hogy nem...

Most derült ki, hogy nem kaptam meg az aláírásomat az egyik tárgyból ( nem volt elég jó a beadandóm ) és így nem tudok vizsgázni ami azt jelenti, hogy csúszok egy évet + átkerülök fizetősre. Lehet ilyenkor még valamit csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A kreditrendszer lényege, hogy egy tárgy miatt nem kell csúsznod. Azok, amik nem erre a tárgya épülnek, minden további nélkül felvehetők következő félévben.

Fizetősre meg nem egy rossz jegy miatt lehet átkerülni, ahhoz több kell.

2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért csúszok mert erre épül egy tárgy és ennek a tárgynak a híján nem lesz meg a 30 kreditem ebben az évben tehát megint csak para.
2013. jún. 17. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem lehet csinálni. Ha csak vizsga hiányozna, akkor lehetne talán kérvényt írni, de aláírást így nem lehet szerezni tudtommal. Legközelebb próbáld meg kevésbé kicentizni, hogy éppen meglegyen 30 kredited két félév alatt, mert azért ennél többet nem olyan nehéz összehozni!
2013. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok! 2 félév alatt sem sikerült 30 kreditet megszerezned... Meg is érdemled, hogy csúszol és még fizetősre is átraknak :D Én még ki is rugnálak az egyetemről, az ilyen nem való a felsőoktatásba.
2013. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! Honnan veszed, hogy 2 év alatt sem sikerült 30 kreditet szereznie?
2013. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaaa látom már...visszavontam. 2 félévben nem jött össze 30 kredit...

Miiii 2 félévben nem jött össze 30 kredit??


Ember, mások dög nehéz szakokon (BME fizikus stb..) félévente 30-35 krediteket tolnak, mi frászt csináltál? Én is átraknálak fizetősre már megbocsáss...

2013. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!