Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi eredményhírdetésre...

Érettségi eredményhírdetésre hogy kell menni? Kiöltözve?

Figyelt kérdés
Holnap tudjuk meg az eredményeket, ahoz délután be kell menni. Hogy kell bemenni? Milyen ruhába? Kiöltözve (öltöny, fekete nadrág, fehér ing) vagy sima utcai ruhába (farmer,póló)?
2013. jún. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyenruhában. Ma nem beleizzadtam, hanem szabályosan belerohadtam ebben a melegben, úgyhogy moshatom kifelé...
2013. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval ha jól értem kiöltözve kell menni.


Hát ez nagy kár. Pólóba is rohadok, nem még öltönybe...

2013. jún. 18. 20:22
 3/5 anonim válasza:

[link]


A közoktatási törvény erre vonatkozó paragrafusa nem változott azóta.

2013. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredményhirdetés alatt gondolom a bizonyítványosztást érted. Egyértelmű, hogy kiöltözve. Az egész vizsgabizottság ott lesz, a vizsgaelnök adja át a bizonyítványokat. Szóval meg kell ezzel őket tisztelni..
2013. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell öltözni igen!


Nekem annyiból van szerencsém, hogy tegnap szóbeliztem, és holnap lesz az eredményhirdetés, így ma nyugodtan ki tudtam mosni, ilyen melegben meg 10 perc alatt meg is szárad a matrózblúz. :D


Viszont én elmegyek itthonról kb. 3 órával hamarabb, ezért elviszem a fekete szoknyát és a matrózblúzt, s majd amikor bemegyek a suliba, átveszem a mosdóban.

Szerintem ha zakót nem veszel fel, az nem annyira nagy gond, de azért a fekete nadrág, fehér ing, nyakkendő illik. Vagy ha gondolod vidd el a zakót, s a suliban felveszed, ha úgy gondolod, hogy úgy mégiscsak elegánsabb lenne.

2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!