Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljen az e-felvételi...

Hogyan kezeljen az e-felvételis problémámat?

Figyelt kérdés
Papíron jelentkeztem tovább. Felvi.hu adott egy olyan lehetőséget, hogy attól még beállíthatom az e-felvételit a portálon. Nos, én megtettem mindent (beírtam azt a jóó sok számot amit ugye kér :D) és kért még valami kódot. Állítólag a papíron feltűntetett e-mail címre ki is küldték. Na már most nem jött nekem e-mail cím. Rákattintottam, hogy "elfelejtettem a kódomat", de még így se, pedig elvileg kiküldték. Az nem lehet, hogy elrontottam a saját e-mail címemet, mert 20x át lett nézve. Így nem tudok előre haladni ebben a folyamatban, értelmes és segítőkész válaszokat várok!! Nagyon szépen köszönöm, de tényleg!!
2013. jún. 18. 23:47
 1/4 A kérdező kommentje:
a kód nem jött meg* (bocsánat, elírtam)
2013. jún. 18. 23:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Levélszemét(spam) közt megnézted??
2013. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ott sem találtam sajnos.
2013. jún. 19. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem a biztonsági kódra gondolsz: tisztázzuk: regisztráltál a felvi.hu oldalon és már be is írtad a felvi azonosító számodat. Arra az e-mailre is küldhették szerintem, amit a felvi.hu honlapon történő regisztáció során megadtál. Ha továbbra sem találod, akkor nézd meg a spam beállításait, lehet valami megakadályozza, hogy az educatio-tól kapj e-mailt.

Végső eset: hívd fel az educatio-t és kérd meg, hogy nézzenek utána, segíteni fognak!

2013. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!