Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam magam a...

Hogyan nyugtassam magam a holnapi szóbeli miatt?

Figyelt kérdés

Sokat készültem,az írásbelim is hármas lett a német mett négyes.

Tudom,hogy meg tudom csinálni de akkor is szétstresszelem magam,komolyan sírni tudnék,hogy mi van ha még is elb*szom...

Köszönöm!


2013. jún. 19. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
mett helyett meg********************
2013. jún. 19. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy sürgősen lemászol a netről, és átnézed mégegyszer a füzeteidet, akkor is, ha már betéve tudod. Lefoglalod magad és nincs időd stresszelni :) Nem b.szod el, mert tanultál. Az féljen, aki nem tanult. Ha van otthon magnézium tablettád/pezsgőtablettád, akkor vegyél be, igyál egy teát, egyél egy kis csokit.

Sok sikert!

egy frissen érettségizett egyén :P

2013. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is most érettségiztem, és a tanárok nagyon rendesek voltak. Sokat kérdeznek ha nem megy, segítenek, rávezetnek. Tudják hogy ennek nagy a tétje, úgyhogy "kiszedik" az emberből a kettest. Persze ha tanulsz a kettesnél jobb eredményt is elérhetsz, ezt úgy értem hogy nem hagyják hogy megbukj, csak ha tényleg nagyon reménytelen vagy. Nem kell félni a tanáraid is ismered ők is téged, csak nyújtsd azt amit eddig és ők segítenek ha elakadsz majd.
2013. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aludd kimagad (előtte)

Hogy ne legyél túl fáradt

Ez a hülye meleg épp elég "megterhelés"

2013. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad. Nekem segített szóbeli előtt :)
2013. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Túl vagyok már rajta.

Rémesen egyszerű volt.

A bizonyítványomban minden tantárgy mellett egy négyes áll!:)

2013. jún. 22. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálunk :D
2013. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!