Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy informatikai...

Milyen egy informatikai szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy akkor húzom ki a tételt amikor megyek felelni vagy akkor, amikor bemegyünk 4-5-en a terembe.
2013. jún. 20. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
kihúzod és utána van fél óra felkészülési időd, mindegy hányan vagytok a teremben
2013. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:

Attól függ.


Először nyilván üres a terem, akkor behívnak egyszerre néhány embert. Azok kihúzzák egymás után, utána pedig kaptok felkészülési időt. Az első felelőnek lesz a legkevesebb ideje (de a ő is megkapja a minimum időt), utána légő pár ember meg kivárja egymás feletét.


Ha nem első körben mész be, akkor egy már végzett felelő helyére mész majd be. Ahogy bemész egyből kihúzod a tételt, aztán kidolgozod, közben az előtted lévők felelnek. Nem szokott ez annyira pörögni, biztos lesz egy rakat plusz időd is.

2013. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl 1 órám volt a kidolgozásra, akkora csúszás volt. Az már kérdés, hogy 20 perc után kész voltam, és csak untam a fejem.
2013. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan tételt húzol, aminek van gyakorlati része, amit számítógépen kell bemutatni, akkor azt a szóbeli része után kell bemutatnod. Pl. én tavaly a tömörítést húztam, és be kellett mutatnom egy adott fájlon, hogy kell tömöríteni.
2013. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fú :D Köszönöm ezt a sok hozzászólást, nagyon sokat segítettetek nekem ezzel, mert én végig abban a hitben voltam, hogy bemegyek, kihúzok egy tételt és már mondom is. De szerencsére nem így van. Szóval köszönöm még egyszer.
2013. jún. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!