Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika szóbeli érettségin...

Informatika szóbeli érettségin milyen segédeszközöket lehet használni, és segítőkérdése vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Semmilyen segédeszköz nincs, és a tanár dönti el, miket kérdez.
2013. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

A tétel tartalmaz alcímeket segítségként.

Segédeszközként számítógép használható, ha a tétel vagy a feladat indokolja, de csak a felelet során (készülés közben nem).

2013. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi második, és milyen jellegű pontokat tartalmaz?

vagyis nekünk igy adott egy lapot amin megvannak pnotokba szedve a tételek..az nagyon jó lenne ha az lenne, de nem hiszem:D

így vannak leírva pl:

Kommunikáció:

-a mindennapi kommunikáció jellemzői ( nyelv háttérismeret, verbális , nonverbális)

-történelmünk 4 kommunikációs forradalma,

általános modellje (adó, vevő, csatorna, zaj)

-fogalmak értelmezése( inform, közelemény..........stb

ennyire bőven nincs kifejtve mi?:D

2013. jún. 20. 20:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyire bőven biztos nincs, csak címszavakban, de gyanús, hogy ez inkább témakör. Tételt hivatalosan nem is szabad kiadni előre.
2013. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció egy tétel. Ti tételt és szempontokat kaptatok. Ezek a szempontok segítenek a szóbeli feleleted felépítésében. Nem véletlenül írtam, hogy nem lehet segédeszközt használni, számítógépet csak akkor kell használni, ha külön feladat van rá (keress meg valamit, tömöríts, stb.). Segítőkérdések pedig azért a tanároktól függ, mert mindenki más szempont alapján nézi a feleleted, mást fog kérdezni, mások a tételek javarészt.

Első válaszoló

2013. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igenigen:D ez csak ilyen összefoglaló volt amit a témákról adott de azt mondta hog azok lesznek a tételek is.

segédeszköz az mindenképp van, max könyvek y könyvtáros tételhez, gép..alaplap mi az hogy nem lehet segítséget használni?:D

2013. jún. 20. 23:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Hidd már el, tegnapelőtt szóbeliztem infóból :D.

Nincs segédeszköz. A könyvtáras tételtől kezdve mindent fejből kell tudnod. De elég sz*r a szaktanárod, ha erre nem hívta fel a figyelmed.

2013. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kommunikációból csak egy tétel lesz a tényleges tételsorban, de attól még lehet témakörként is kiadva, és lehet, hogy a témakörben megjelölt anyagrészeknek csak egy része tartozik a tételhez.
2013. jún. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem az volt egy tétel, hogy "kommunikáció, tömegkommunikáció, választott kommunikációs eszköz bemutatása". Mármint ez egy tételcím volt. Én a jogi ismereteket húztam (szoftver védelmek, stb.).
2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak éppen egy tételből, amit láttál, könnyelműség általánosítani más iskolák és más tanárok tételsoraira és témakörlistáira. Gondolom, ezt te is tudod.
2013. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!