Melyik ez a szakma?

Figyelt kérdés

Idegenforgalom szakon fogok továbbtanulni szeptembertől.

De csak azért mert érettségi kell, viszont dönteni nem tudtam szakkal kapcsolatban gimibe meg nem akartam menni (pedig elég jó a tanulmányi átlagom..) de a nyelveket annyira nem szeretem..bár tudom, értem.

Mindenképp olyan ágon szeretnék tanulni ahol nem kell egész nap ülni, de nem is igényel túl nagy fizikai aktivitást. (a térdemmel súlyos problémák voltak.. soha nem lesz 100%os..:/) néztem a honvédelmi táp dolgait, de ahhoz ugye katonai szolgálat kellene..viszont valahogy ilyen irányban szeretnék elhelyezkedni mert ennek tényleg van, lesz jövője.. ha valaki tudna ilyesmit akkor legyen szíves írni..:)



2013. jún. 20. 22:32
 1/2 anonim válasza:

Ha tudsz idegen nyelveket,akkor használd ki a tudásod!

Gondolom tudnál választani munkát,szakot magadtól is,itt a térded miatt kérdezed...Nos,mondanám h legyél idegenvezető,de ahhoz meg sokat kell járkálni,utazni ://

Még csak 14 éves vagyok (én is idegenforgalomra megyek középsuliba),viszont nekem egyelőre nem jut eszembe olyan munka ahol nem kell egésznap ülni,viszont akkor a "rossz" térdeddel hogy akarsz utazni egésznap utazni,járkálni,jah és tudsz nyelveket de azért ne legyen megerőltető fizikai munka??..lehet h ez csak az én véleményem,de valószínű h nem nagyon van ilyen munka,talán próbáld meg kicsit lejjebb tenni mércét az elvárásaiddal kapcsolatban!

Hidd el,ezeket jó szándékból mondom!! :)

2013. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A térdem annyira nem érdekel.. elég sokat sportolok vele..

Azért írtam mert a honvédelminél hadtáp stb. kell néztem és ahhoz mind katonai szolgálat kell.. na.. azt tuti nem bírná..:')

2013. jún. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!