Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most komolyan? Miért nem...

Most komolyan? Miért nem rendeznek PONT OTT Partyt?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és már a korábbi évekből is tudtam erről a rendezvényről. És én tök jónak találtam, mert ad egy kis ünnepélyességet az egésznek, egy jó kis alkalmat! Erre ez csap pofán a neten, hogy nem lesz. Ok: nincs rá pénz. Ez engem csak azért lepett meg, mert érdekes módon másra volt pénz! Mint például a remek táncházas program, aminek a célja az volt, hogy összehozza a fiatalokat és ezért hirtelen megugorjon a népesség szám. Nem tudom pontosan mekkora összegbe került, de biztosan volt benne 6db nulla. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy párt rendezvényre meg stadionra Felcsúton mindig lesz pénz.

Most komolyan, én nem tudom elhinni, hogy ez a rendezvény akkora pénzösszegeket mozgatott volna meg. Félnek, hogy a diákok sereggé csoportosulnak vagy mi? 19/L



2013. jún. 20. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mentem volna :(
2013. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nezd, nem tudom voltal-e ilyenen, de en tavaly es tavalyelott is ott voltam. A legtobb embernek ez annyibol all, hogy "menjunk el, mert hatha lesz valami izgi",aztan annyi az egesz, hogy ulunk-allunk-vergodunk egy orat vagy tobbet a marha nagy tomegben, mikozben figyelunk egy szaz meterre levo kijelzot, amin porgetik a pontszamokat, es vagy sikerul elkapni azt a pillanatot, amikor a te szakodat mutatjak, vagy nem. Ha sikerul pont odanezni, akkor se biztos, hogy latsz valamit, tekintve, hogy (mint mar mondtam) hatalmas a tomeg es messze vagy. Ugyhogy inkabb varsz tovabb, hatha latod megegyszer, vagy esetleg hazatelefonalsz, hogy neten nezzek mar meg otthon, hogy mennyi a ponthatar. Jo esetben itt megtudod, mennyi a ponthatarod es hazamesz, rosszabb esetben iszol meg egy sort es hazamesz.

Osszessegeben erre az egeszre szerintem is tenyleg tok folosleges egyaltalan akarmennyi penzt kolteni, nem kar erte. Lenyeg, hogy ha meg nem voltal ilyenen, ne sajnals, semmibol nem maradtal ki.

2013. jún. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az persze mas kerdes, hogy sok mas folosleges sz*rra is okadjak a penzt, mikor fontosabb helyeken meg hiany van; en most csak a pont ott partyrol mondtam el a velemenyem.
2013. jún. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, de vártam, mert azért én szerettem volna, ha ez kap egy kis ünnepi jelleget. Nem csak ülünk otthon, aztán lesz valami, hanem meg lehet osztani az örömödet és bánatodat másokkal. Az pedig biztos, hogy itt mindenre van pénz csak arra nem, amire kéne. Egy olyan suliban végeztem, ahol többen is megsérültek már, mert rájuk dőlt az 50 éves ablak keret. Évek óta nem kap támogatást az iskola, hogy kicserélje őket!
2013. jún. 21. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi rendeztünk a végzős barátainkkal spontán pont ott partit, mivel vidékiek vagyunk ezért azért nem utaztunk volna semmiféle képpen sem. Összejöttünk az egyik csajnál és vártuk az sms-eket ezerrel. :) Aztán este elmentünk megünnepelni... Kapott némi "ünnepélyes" keretet és még tolongani sem kellett a tömegben. Találd fel magad! :)
2013. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!