Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kapok bizonyítvá...

Ilyen esetben kapok bizonyítványt? És kitől?

Figyelt kérdés

2 év alatt érettségiztem le. Idén már nem járok iskolába. Értelemszerűen, a mostani érettségit idegen iskolában csináltam. Tavalyról van tanusítványom. Ilyen esetben kapok bizonyítványt? És kitől, melyik iskolától? Kérni kell, vagy automatikus?

És ha tavaly csináltam magyar érettségit, idén pedig szintemelőztem belőle, akkor melyik lesz benne a bizonyítványban (ha kapok)?



2013. jún. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyítványt akkor kapsz, amikor a négy kötelező és egy választott tárgyból megvan a legalább elégséges érettségid. Amelyik iskolában ez összejön, az állítja ki a bizonyítványt, és a korábbi vizsgáidat a törzslapkivonatok alapján beírják. Tanúsítványod nem lehet az érettségi bizonyítvány megszerzése előtt, csak törzslapkivonatod, amit le kellett adni a jelentkezéskor. Ha több vizsgád van egy tárgyból, akkor aláíratnak veled egy papírt, hogy melyiket kéred a bizonyítványba, a másikról pedig tanúsítványt kapsz (na ilyenkor jön a tanúsítvány, meg ha érettségi után vizsgázol még).
2013. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor törzslapkivonatom van róla, a lényeg az, hogy van. Köszi szépen! És ezt majd csak szó nélkül odaadják a szóbeli után valamikor, vagy utána kell járnom?
2013. jún. 23. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen kézbeadják az eredményhirdetésen.
2013. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!