Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell vinni szóbeli érettsé...

Mit kell vinni szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

személyi, toll, papír esetleg vagy azt adnak?

a tételek hátha lesz előtte időm átnézni

még valami?

infóból és angolból megyek


2013. jún. 23. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Személyit és tollat vigyél, papírt ott kapsz pecséttel, nevedet rá kell majd írni és be is kell adni. Hogy lesz e időd azt nem tudom megmondani, anno nekem pl angol emelten másfél órás csúszásom volt, viszont biosz emelten odamentem 1 órával a kiírt időpont előtt és már hívtak is be, mert annyian nem mentek el. Mondjuk középszinten azért ettől nem kell félni, ha nem reggelre vagy kiírva, akkor nincs kizárva vmennyi csúszás, de ha mindenáron át akarod nézni a tételeket, akkor menj oda kicsit előbb. Külön felkészülő terem van, ahol ehetsz, ihatsz, kikérdezheted a már levizsgázottakat, hogy milyen stb. Aztán bejön egy tanár, hogy akkor mehetsz is :) Sok sikert!
2013. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tollat kell vinni, semmi mást, személyi persze mindig legyen az embernél, de ha a saját iskoládban érettségizel, nem szokták kérni, csak idegen helyen. Mivel most már csak középszintű szóbelire mehetsz, feltételezem, hogy a saját iskoládba mész.

Papírt ott fogsz kapni és számítógépet is, ha olyan tételt húzol infóból, de azt csak a felelés során használhatod.

2013. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sajnos én vagyok az első, 8ra vagyok kiírva úgyhogy nem hiszem hogy lesz időm

vagy ez hogy szokott lenni?

elvileg fél 8 kor van a nyitó, és utána egyszerre kezdik is? vagy még van egy kis szünet?

fuu félek:S

2013. jún. 23. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szünet van, amíg a többiek kimennek. Valószínűleg az angollal kezded, amíg valaki más a tételén dolgozik. Legalább hamarabb túlleszel rajta. :-) Nyugi, mindenki fél ilyenkor.
2013. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azt mondták az infóval kezdek és amíg kidolgozom addig valaki lefelel angolból,

és mivel én a megnyitó után leszek egyszerre szerintetek még minden tanár benn lesz? mivel a megnyitón gondolom minden tanárnak részt kell venni, és akkor gondolom akkor már ott is maradnak megnézni az elsőt.. vagy?:D

2013. jún. 23. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Átnézni nem lesz időd a tételeket. Nyitó, aztán rögtön kezdődik a felelés. Angollal kezdesz, abból nincs is felkészülési idő, ahogy kihúzod, elolvasod, már kezded is a felelést. Aztán ha végeztél, akkor még kimehetsz egy pár percre, de ne húzd ki addig akkor az infó tételt, mert tételhúzás és felelés között nem lehet kimenni. Segédeszközt fölösleges vinni, csak az iskola példányait lehet használni.
2013. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy bent maradnak, vagy nem, de neked ezzel nem kell törődnöd, nem befolyásolja az eredményt, hidd el.
2013. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nálunk bent volt az összes tanár, néha kimentek enni inni. készülj fel arra, hogy nagyjából 3-4 órás progi lesz mire végzel:)
2013. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3-4 órás?:O azt hogyan

fél óra infó felkészülés, 15 perc amíg lefelelek, antán 15 perc angol ahol nincs felkészülési idő nem?

2013. jún. 23. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:

2 tantárgyból szóbelizik és az egyiknél felkészülési idő sincs. Nem lesz 3-4 óra (ha az összes tantárgyból szóbeliznél, akkor lenne annyi).


És nem kell parázni. Én is tavaly 8-ra mentem (de 2. nap), és az első feleletem közben az elnök is kiment. Szóval, hogy 8-ra kell menned nem garancia arra, hogy téged mindenki végig is fog hallgatni. De ha így is lenne, nem kell félni. Nem esznek meg.

2013. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!