Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány helyett igazolás!?

Diákigazolvány helyett igazolás!?

Figyelt kérdés

Nem rég végeztem az érettségivel és beszedték a diákomat. Helyébe kaptam egy igazolást, arról h "még diák vagyok" október 31-ig.

'De ki ismeri ezt az igazolást? Oké, hogy egy Bkv vagy hasonló elfogdja, de elmegyek bárhova (mozi, kocsma, bármi hely) ahol diákjegyet kérek, ott elfogja fogadni bárki is ezt a papírt?

Jobblenne visszakérni az igazolványt?



2013. jún. 24. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
azért kaptad helyette az igazolást, hogy IGAZOLJA a diákigazolványod létezését, annak érvényességét október 31-ig. ugyanolyan, mintha a diákod még mindig nincs nálad, de mivel azt bizonyos okokból visszaszedték, ezért kaptál helyette ilyet... mindenhol el fogják fogadni.
2013. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez bíztató és világos h igazol...de tapasztalatból kérdem/mondom, hogy egy színház, mozi, koncert, X program diákjegye esetén is elfogadják-e, ismerik-e ezt a papírt... mert hasonló helyzetet láttam már, hogy igazolással próbálkoztak, de nem jött be ...
2013. jún. 24. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
muszáj elfogadniuk, mert ez egy hivatalos papír...
2013. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem valószínű h visszaadják az igazolványt ugye?
2013. jún. 24. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem adják vissza, de ezt a papírt elfogadják mindenhol, mert el kell fogadniuk.
2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pl egy moziban elfogadják, ahol ugye le szokták húzni a vonalkódját vagy milyét.
2013. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott is el kell nekik pedig.
2013. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!