Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrök! Most olyan emberek...

Rendőrök! Most olyan emberek válaszát várom, akik rendőrként dolgoznak/dolgoztak egykoron. Milyen egyetemet végeztetek el pontosan ehhez a szakmához? Illetve mennyire jól kereső szakma? Nőknek mennyire könnyen vagy nehezen végezhető?

Figyelt kérdés
Női rendőrök esetleg megmondanátok nektek milyen hátrányaitok vannak, ha vannak? Ill. mekkora fizikai erőnléti állapotot és felkészültséget igényel?

#rendőr #Police #zsaru #police officer #sünök:D
2013. jún. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem vagyok rendőr, de egy ismerősöm rendőr. Nem végzett egyetemet, szerintem nem is kell hozzá. Csak szakközép. Erős tesi érettségi/felvételi kellett hozzá.
2013. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Várom a további válaszokat,lehetőleg jó sokat!
2013. jún. 27. 20:57
 3/3 anonim válasza:
Rendőrtiszti főiskolán végeztem, majd a megyei kapitányság keretein belül bejutottam egy balesethelyszínelő képző tanfolyamra, amit el is végeztem, így most balesethelyszínelőként dolgozok. Fizetésem jobb mint néhány kollégámé, de nem sok, ugyanakkor nem panaszkodom. Nő vagyok, nincsenek hátrányaim. Sok férfi elismer.
2013. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!