Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Három vizsga teljesítése egy...

Három vizsga teljesítése egy hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon el vagyok keseredve, mert sajnos 3 vizsgám nem sikerült, így az utolsó hétre maradtak. Már mindegyikre tanultam, meg most is készülök rájuk.

Szerintetek sikerülhet mind a hármat teljesítenem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 30. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
3 vizsgánál kevesebbet nem is veszek fel egy héten, sőt, általában az elején 6-7-et veszek fel, h későbbre tudjam tartani a 3-at hetente, mind sikerült és az egyik legnehezebb szakra járok
2013. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, ha már nem 0-ról indulsz simán sikerülhet.

Előttem szólót kérdezem: Milyen szakra jársz? (azt mondod a legnehezebbre..de mi az??) 6-7 vizsga 1 héten?? Akár csak 1 héten is..nem tudom elképzelni..hány tárgyad van egy félévben?? A tárgyakból hány kollokvium és hány beszámoló és hány gyakjegy?

Egy normál szakon félévente 5-8 vizsgád van..az fér bele egy vizsgaidőszakba..

2013. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk nincsenek szemináriumok, az ilyen bölcsész szakokon van meg hasonlókon, nálunk előadások vannak és gyakorlatok (laborok) és szinte mind 2 kredites.

15 tárgyam volt, ebből 1 nem kredites, egy pedig 5 kredites, a maradék 13 pedig 2 kredites. 11 vizsgám volt, a félév során meg hetente kb. 3 ZH-t írtunk, mert nűlunk úgy van, h egy tárgyból a félév során kb. 3 zh-t írunk és mindnek meg kell lenni 50-60%-nak, h mehess vizsgázni. Van, amiből volt megajánlott jegyem, így maradt 11 vizsga, ebből 8-at letudtam 2 hét alatt most, mert most voltak a legnehezebb tárgyaim és azokat hagytam későbbre

2013. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
és a normál szakokon nem 5-8 vizsga van:D esetleg szóbeli
2013. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le milyen szak?
2013. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 30. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
és nem is fogom, nehogy azt hidd. Törődj bele és lépj tovább, úgy se tudsz róla semmit
2013. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog mind három vizsgád, hisz gondolom nem Ádám-Évától kezded a tanulást. Próbáld meg a legfontosabb kulcsszavakat megjegyezni, amiről eszedbe jut a többi is, nekem ezek segítettek sok tárgynál. Nálam is volt, hogy 7-8 vizsga jött össze egy hétre, nem könnyű, de túl lehet élni. Sok sikert!
2013. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves Utolsó!

Már átvettem őket egyszer biztosan, amik nem mentek, azokat többször is. Sajnos a vizsgákon pár ponttal lecsúsztam a kettesről.

Köszönöm a tanácsot, kipróbálom, hátha segít. :)

2013. jún. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!