Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlat az önkormányzatnál?...

Gyakorlat az önkormányzatnál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azok, akik a nyári szakmai (1 hónapos) vagy a féléves gyakorlatukat önkormányzatnál végezték el, tudnának róla pár dolgot írni? Mi volt a feladatuk? Milyen volt a munkaidejük? Hogy alakult az ebédidő?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 30. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ott vagyok, nyári gyakorlat, határozatokat, végzéseket írok, szakhatósági hozzájárulást, jogszabályt értelmezek stb. Helyenként eltérő, valahol csak borítékolni teszik be az embert, valahol se se kell járni, és valahol csak ül az illető. Én szerencsére jó helyet fogtam ki. Fél8ra kell menni dolgozni, 12ig, majd egy óra ebédidő, aztán 1-4ig folytatódik a munka. Szerdánként fél8tól 5ig dolgoznak az emberek az önkormányzatoknál. Meg kell várni a munkaidő végét, hamarabb elmenni nem lehet, csak ha a felettes elenged.
2013. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!