Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Recepciós vagy vevőszolgálat?...

Recepciós vagy vevőszolgálat? Esetleg webmester? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
angol-földrajz szakos tanár végzettségem van, viszont ezzel sehogy nem találok munkát, pedig régóta keresek. Most gonodlkodtam külföldi kiköltözésen, ill. valamilyen OKJ-s tanfolyam elvégzésén. Igazából mindig vonzott az, hogy egy szállodában legyek recepciós, vagy akár vmi munkaközvetítőnél, esetleg vevőszolgálaton... néztem olyat, hogy van recepciós okj képzés, de az sajnos ahol lakok nincs, és a közelben sem. az ilyen munkékhoz mi kell? angol-földrajz szakos tanárként jelentkezhetek ilyen munkakörbe? Kevdes vagyok, mosolygós, fiatal, illetve jól beszélem az angolt és a németet. Szerintetek? Gondolkodtam egy webmester tanfolyam elvégzésén is, csak mert úgy látom elég jól ellehet helyezkedni vele, és jól is fizet. Viszont ott van még az a lehetőség is, hogy külföldre megyek, mert már régóta vonz. Viszont előtte szeretnék itthon tapasztalatot szerezni ilyen téren...bár azt sem tudom, hogy ezekkel a munkákkal ott lehet-e jövőm. Bizonytalan vagyok. Szerintetek? 25N
2013. júl. 2. 14:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!