Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételibe feltöltött...

E-felvételibe feltöltött dokumentumokat hány nap alatt dolgozzák fel?

Figyelt kérdés
Postán küldtem be a jelentkezési lapomat, de azt olvastam, hogy a további dokumentumokat az e-felvételin keresztül is fel lehet tölteni. A 2 éve megszerzett érettségi bizonyítványomat még a jelentkezési lappal beküldtem, szerdán kaptam meg az érettségi tanúsítványomat, amit még aznap feltöltöttem az e-felvételi oldalára, de azóta azt írja ki, hogy "feldolgozás alatt". Mikorra várható, hogy feldolgozzák? Esetleg beküldtem postán is, biztos, ami biztos alapon?
2013. júl. 2. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már nagyon idegesít, hogy június 19-én feltöltöttem, és még mindig nem sikerült feldolgozniuk.
2013. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is ugyanígy vagyok vele. Van olyan feltöltött dokumentum, amit még február végén küldtem el és még mindig feldolgozás alatt van.

A lényeg, hogy kísérd figyelemmel minden nap, ha teheted, mert nekem pl. elutasították az egyik dokumentumomat, pedig már régen fel lett töltve, csak nem vették észre, mint utólag kiderült.

Egyébként nem az oktatási hivatalban dolgozzák fel szerintem, hanem az intézmény, ahová jelentkeztél.

2013. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Február óta nem dolgozták fel a tiéd???? Az szép, azért remélem a ponthatárok meghatározása előtt sikerül elvégezniük a munkájukat, nem értem minek vannak ott ha nem csinálnak semmit.

Egyébként nem az intézmények, hanem az Oktatási Hivatal dolgozza fel az adatokat és a beérkezett dokumentumokat, az egyetemeknek/főiskoláknak ehhez még semmi köze, mivel még nem biztos, mivel az Oktatási Hivatal határozza meg a pontszámokat is, a felsőoktatási intézményekkel max. annyit közöltek, hogy hány felvételiző jelentkezett hozzájuk.

2013. júl. 3. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Az biztos, hogy amikor felhívtam az "elutasított dokumentumom" miatt az Oktatási Hivatalt, nem is tudtak segíteni. Annyit mondtak, hogy az adott intézményt kell felhívnom és ők már nagy nehezen tudtak segíteni (természetesen jól töltöttem fel, ők rontották el= az intézmény)
2013. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, nem tudtam, akkor elnézést. Ez érdekes, hiszen elvileg az Oktatási Hivatal intézi ezeket az ügyeket.

Megnéztem és még mindig "feldolgozás alatt" áll az érettségim, azt hiszem inkább feladom postán is.

2013. júl. 3. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is feladtam, biztos ami biztos alapon. Jól teszed.
2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!