Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire éri meg...

Tancsa kérdése:

Szerintetek mennyire éri meg elvégezni az andragógia szakot? Mennyire lehet vele később elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Semennyire.
2013. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit anyuci vagy apuci betolt egy zsíros közalkalmazotti állásba, ott BÁRMILYEN diplomával előbbre jut a bérlistán, annak megéri.
2013. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%

Jelenleg egy elég nagy cég vezérigazgatóságán dolgozok ilyen diplomával...A büfészak elnevezés számomra érthetetlen, pláne, hogy olyan fröcsögő emberek szájából hallani mindezt, akik éppen turizmus és vendéglátást, illetve pénzügy-számvitelen tanulnak...(háttérben back-office munka, pitiáner 40 e. FT-os melók) Tipikus átvett szöveg, mert a másiktól ezt hallotta...Nem csak az EU, hanem Magyarország is korosodó társ., és 10 éven belül tömegével fognak megnyitni a felnőttképző intézmények itt is, mivel szakképzetlen felnőttekre nem lesz szükség a munkaerőpiacon...Addig is mindennemű HR részen, illetve Coaching cégeknél eltudsz helyezkedni...(személyügyi szervező szakirány választás esetén)


Ui.: Eléggé tudatlan ember az, aki úgy keres állást a google-ben, hogy andragógia állás...Ha beírod, hogy HR generalista, HR adminisztrátor vagy HR SAP koordinátor, kapásból találsz vagy 1000-2000 friss állást...(persze sz.ügyi szervező szakirányon végzetteknek) Remélem tudtam segíteni!

2013. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja te vagy az aki elismert szakemberek önéletrajzát kukázza mert nem találja a facebookon?

Az átlag andragógusnak nem jut ám ilyen zsíros állás.

2013. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bahhhahahhahah,andragógiának mi köze a hr-hez???????

Köszönjük emese,1-es.Majd te fogod fejleszteni a sap modulokat?Lol.

2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemzetközi, svájci tulajdonú partnerem budapesti csapatába keresek SAP HR projekt koordinátort.



Feladatok:


- most induló SAP HR rendszerbevezetési/roll-out projektben történő részvétel, migrációs feladatok ellátása


- tudás transzfer, 1-3 hetes svájci kinttartózkodás a próbaidő alatt


- HR People Management folyamatok támogatása


- időszakosan 2. szintű problémakezelés, felhasználó támogatás



Elvárások:


- 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat


- HR vagy IT felsőfokú végzettség


- magabiztos SAP HR vagy SuccessFactors technikai tudás


- folyékony angol nyelvtudás


- kimagasló kommunikációs készség és csapatszellem



Amit kínálunk:


- lehetőség egy most induló csapat első tagjaként csatlakozni a projekthez


- nemzetközi projekt tagság és sokrétű fejlődési lehetőség


- stabil múltú cég, karrierút

2013. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első két elvárással ki is lőtted az andragógia szakodat.
2013. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
dwftc: szívesen cseélke egy napra veled könyvelési melót... aztán majd kiderül, hogy meg tudod-e csinálni.... nem becsülünk le semmilyen munkát ám, még a szobafestót sem! én sem teszem, mert én nem tudok szobát feteni könyvelni viszont anná l jobban, és a reális fizetés ezért a munkáért a 400000 ft nettó, főleg ha adózási ismeretek is kellenek, amik naponta válroznak. Ez egy életre szóló tanulás, önképzés, ellentétben a vezér titkáárval, már bocs...
2013. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz,lehet ő a főnököd! :DDD
2013. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na, én vagyok itt a középút, ugyanis andragógiát(személyügyi sz. szakirány) és pénzügy és számvitelt is tanulok párhuzamosan.Mindig is tervben volt a két szak, illetve mindkét terület érdekel, de akkor vált teljesen biztossá, hogy a pénzügyet is elkezdem, mikor az egyik andragógiás tanárom közölte, hogy ezzel a diplomával max. titkárnők lehetünk majd. Emellett voltak/vannak ugyanolyan óráim is a két szakon és a különbség ég és föld. Az andragógián mindent olyan felszínesen veszünk, közgázon azért rendesen megtanítják az elméleti és gyakorlati részét is.

Az elhelyezkedés pedig szinte esélytelen mesterképzés nélkül szerintem (én elmegyek Vezetés és szervezésre, hogy legalább érjen is valamit ez a diplomám).

Az előbbi HR-es hozzászólót pedig nem igazán értem. Mindig is szerettem a matekos, számolgatós dolgokat, de a könyvelést meg is kell érteni, ami baromi nehéz. A személyügyis dolgokhoz pedig le kell ülni és megtanulni őket.

2013. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!