Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. osztályba (idegenforgalmi...

9. osztályba (idegenforgalmi szakközép) milyen füzetek kellenek?

Figyelt kérdés
Milyen t.tárgyakhoz?

2013. júl. 6. 12:11
 1/6 Kerria válasza:
Esetleg az iskola honlapján megtalálhatod... de ezt így név nélkül (iskola neve) szerinte senki sem fogja tudni, max tippeket ad, ha hasonló szakra jár...
2013. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az iskola honlapján nincs fent..azoktól kérdeztem akik erre a szakra járnak..
2013. júl. 6. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy matekhoz négyzetrácsos, irodalomhoz egy spirál vonalas, nyelvtanhoz mondjuk kisalakú vonalas... A szakmai tárgyakhoz úgyis elmondják.
2013. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első héten megmondják általában. Nem ilyen suliba jártam, de nálunk így volt ( az más kérdés,hogy mire befejeztem a gimit már egyetlen összefüggő füzetem sem volt). Sok minden függ a tanártól is, az egyik sima nagyalakú spirált akar, a másik kisalakú kockásat.

Vedd meg az alap dolgokat, mi betáraztunk spirálokból és kisalakú füzetekből, legalább év közben sem kellett szaladni és venni,ha betelt a matekfüzet.

2013. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél semmit, majd a tanárok az első órán megmondják mi kell.

Amúgy nálunk nem divat a kis füzet. Minden tanár körberöhögne, ha olyat vinnék az órájára.

Nem tudom milyen tantárgyaitok lesznek, de a tanároknak mindegy, hogy mibe jegyzetelsz.

2013. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tantárgyaidat tudod?

Én is idegenforgalmi-vendéglátói suliba járok, mondjuk én már 11.-es leszek :)

Ha gondolod írhatsz privibe :)

2013. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!