Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin pár dokumentumom még...

Felvin pár dokumentumom még mindig feldolgozás alatt áll, így is tudom hitelesíteni?

Figyelt kérdés
Felvin az érettségi bizonyítványom még mindig "feldolgozás alatt" van, de ugye 10.-ig lehet mindent elintézni, és még hitelesítenem kéne. Lehet így is hitelesíteni, hogy ez még csak feldolgozás alatt van, vagy meg kell várnom, míg feldolgozzák rendesen?

2013. júl. 7. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
HITELESITENI? mit?
2013. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár ember azt mondta (ismerősök ill. itt gyakorin is olvastam valahol), hogy amiket az e-felvire feltöltök most dokumentumokat, azokat is hitelesíteni kell, mint ahogy februárban a jelentkezést. félreinformáltak akkor?
2013. júl. 7. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
igen. nem kell már semmit hitelesíteni. egyszer már hitelesitetted.
2013. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell (még egyszer) hitelesíteni.

Várj türelmesen

2013. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 7. 20:05
 6/7 anonim válasza:
nekem is feldolgozás alatt van még kettő, remélem 10.ig feldolgozva lesz mellettük...
2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt hogy 24.-re...
2013. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!