Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így pótvizsgra készülve hány...

Így pótvizsgra készülve hány órát tanulsz naponta?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 20:08
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenki tudja saját magában hogy mennyit kell tanulnia ahhoz hogy átmenjen ! Én régen 7. év végén buktam meg matekból :D Nem azért mert hülye vagyok/voltam hanem szartam rá ! szó szerint ! És örülök hogy megbuktatott a tanár ! Nyáron 3 napot tanultam rá ! egész éves anyagra !!!! Bementem megírtam a tesztet kijöttem és azt mondták 100% lett a dolgozatom .... 3-ast kaptam év végére matekból .... Én tudtam hogy nekem nem kell tanulnom mert képes vagyok rá és bárki képes erre... minden akarat kérdése ! Ha eldöntöd magadban hogy megcsinálod akkor menni fog ! de ha szarsz rá akkor .... :/ remélem tudtam segíteni :)
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy megbuktunk? Ne általánosíts! :D
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyit, nem buktam meg.


Egyébként érzed magadnak.

2013. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 5 órát ha készülsz rá akkor biztos nem lesz gond szerintem.Bár ez ténylég csak tőled függ, hogy mennyire sikerül elsajátítani az anyagot.

MEg nem mindegy hogy matek vagy töri.Egyik seggelős, másik meg gyakorlós, szenvedősebb.

2013. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy ?
2016. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!