Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ és forgalmi vizsgát,...

Barna96 kérdése:

KRESZ és forgalmi vizsgát, illetve orvosi alkalmassági vizsgát tenni lehet a tanórák kihagyása mellett?

Figyelt kérdés
Mindenképpen el kell végezni a kresz oktató tanfolyamot, vagy ki lehet kerülni valahogy?

2013. júl. 7. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Nem kell kihagyni. Én is suli mellett csináltam vannak délutáni órák is. Egyedül a forgalmi vizsga miatt kellett kihagynom egy napot.
2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah és az egészségügyi 4óra volt összesen azt hiszem én 1-en voltam ott:D Sima ügy volt... józan paraszti ész kell hozzá.. mondjuk én már 3 éve vizsgáztam :D
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kresz tanfolyamot kötelezően el kell végezni. De vannak olyan autósiskolák, akiket nem érdekel, hogy hol vagy, és meg is beszélheted velük, hogy nem mész be. De nem mindenhol lehet ezt elsütni, meg ugyanúgy ki kell fizetned a tanfolyamot. Szóval akkor már érdemesebb bemenni. Ha odafigyelsz, akkor már az anyag nagyobb részét meg is jegyezted.

Egyébként ha olyan helyre iratkozol be, akkor be kell pótolnod a mulasztott órákat, mert ez a jogszabály. Az más kérdés, hogy fű alatt elintézik pl. a névsorolvasásnál bepipálják a neved, és aláírják helyetted a jelenlétit, de hangsúlyozom NEM MINDENHOL.


Gyakorlati oktatáson megint kötelező vagy résztvenni. Ez ugye minimum 29 óra plusz 1 óra a vizsga.


Az egészségügyi az más tészta. Az nem kötelező.

De ha nem vagytok szűkösen anyagilag, akkor ajánlott. Itt a nyár, nem megerőltető bemenni. Aztán ha meg visszanyal a fagyi... Ha nem sikerül akkor sokkal rosszabbul jársz. :)

2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!