Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átsoroláskor melyik átlagot...

Szuperpocok kérdése:

Átsoroláskor melyik átlagot nézik?

Figyelt kérdés
Mindenhol ugyanazt vagy ez iskolafüggő?

2013. júl. 10. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk összesített korrigált kreditindex alapján megy.
2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na ezt én is szeretném tudni..az addig világos hogy korrigált kredit index alapján..

csak hogy az egész addigi teljesített félévek számítanak, vagy az utolsó két félév vagy csak az utolsó félév..

2013. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A legutóbbi 2 félév számít.

Nekem a korrigált kreditindex kiléte nem világos, mert nekünk a neptunban olyan nincsen. Illetve biztos van csak más elnevezéssel és nem tudom melyik az.

Ösztöndíj index vagy a kumulált átlag?

2013. júl. 10. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Számol a Neptun KKI-t, mégpedig ha megnyitod a tanulmányi átlagok részt, akkor a félév előtti + jelre kattintva listáz adatokat, melyben megtalálható az adott félévi KKI és az összesKKI is.

A kumulált átlag pedig csak a teljesített tárgyakat veszi alapul, hogy azokat "milyen minőségben" teljesítetted.

2013. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Majd ők kiszámolják
2013. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!