Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már egyszer az autósiskolám...

Ha már egyszer az autósiskolám kiadta a Közlekedési Hatóságnak az összes papíromat az igazoláshoz, akkor miért is keresnek pénzt rajtam?

Figyelt kérdés
Bemondtak itt nekem egy olyan összeget, amivel még adós maradtam, miközben ezzel csak két gond van. 1: szerintem azok után, hogy az utolsó ponton, ahol megfoghattak volna engem kiadták a papírjaimat, magyarán utamra engedtek, nem tették, ezért "pénztártól távozás után nincs reklamáció" áll fenn. 2: Olyan összeget mondtak be, hogy akárhogy osztom és szorzom a különböző felmerült költségeket, nem lehetséges azt az összeget kihozni a fentiek összegeiből...
2013. júl. 10. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én hasonlóan jártam anno, csak épp én fizettem be túl sokat, így felhívtak ( 2 héttel azután, hogy már levizsgáztam és közöm nem volt az iskolához többé), hogy menjek be, mert 5ezer pluszom van és ők azzal tartoznak. És akkor én is hiába számoltam vissza, nem tudom hogy jött ki a plusz. Tehát, ha itt érvényes lenne "pénztártól távozás után nincs reklamáció" c. érved, akkor elvileg engem sem kellett volna felhívniuk és elég hihetetlen, hogy a mai világban vannak olyan lelkiismeretes dolgozók, akik mégis megteszik. Szóval szerintem, ha tényleg tartozol az iskola felé, akkor azt ki is kell fizetned.
2013. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!