Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindennapos testnevelés most...

Mindennapos testnevelés most hogy van?

Figyelt kérdés

Most leszek tizedikes, és kilencedikbe minden héten 5 tesi volt.

De most tizedikbe is így lesz? Mert úgy reklámozták, hogy a tizedikeseknek nem mondták. De akkor ez azt jelenti, hogy aki akkor abban az évfolyamban volt, akkor annak végig lesz minden nap tesi? Vagy hogy van?


Ennél bonyolultabban le se tudtam volna írni, de nem tudtam jól kifejezni. Remélem értitek.



2013. júl. 14. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a dolgot felmenő rendszerben vezették be, tehát az, akinek már most ennyi órája volt, a következő tanévekben is ennyi lesz neki.
2013. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van akinek volt annak lesz is, sorba fog felfelé menni fokozatosan 3 év múlva már minden évfolyamon várható a heti 5 tesi. De az megint más téma hogy az iskola hogyan osztja be az órákat lehet hogy egy nap kétszer tesiztek és lesz egy olyan nap amikor nem kell, lényeg hogy meglegyen az óraszámotok. De nem változtattak ezen semmit, és nem is fognak.
2013. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy már ilyen is van. Nálunk 10.-ben bevezették a heti 10 tesi órát, de májusban meg is szüntették. A rendes tesiseknek durva volt, mi gyógytesisek imádtuk azt a sok lyukasórát, meg reggeli alvást:D
2013. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!