Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányok! Gondolkoztatok már...

Lányok! Gondolkoztatok már azon hogy villanyszerelőnek tanuljatok? Van olyan lány ismerősötök aki vill. szerelőnek tanul?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A volt sógornőm tanult villanyszerelőnek. Régebben ilyen fiús lány volt az apja fiúsan nevelte meg a barátnőm is mondta hogy őt fiú gyerekként kezeli szinte.

De nagyon jó csaj, csajosan öltözködik meg minden, olyan átlagos. Az egész iskolájába állítólag csak ketten voltak lányok akik azon a szakon villanyszerelőnek tanultak.

És villanyszerelőként is dolgozik. A hétköznapokban senki nem mondja meg róla hogy villanyszerelő, mert olyan nőies ruhákba járkál, többnyire kiengedett hajjal, csak szoknyába van szinte, tehát arról a lányról eddig senki nem mondta meg hogy villanyszerelő, aki nem tudott róla.

Most 22 éves. A barátnőmmel már szakítottunk de barátok vagyunk még, de a húgával is sokat beszélgetek mert ő itt helyben dolgozik többnyire.

A baráti társaságommal buliztunk egyszer és odajöttek ők is tehát a villanyszerelő kis csaj és a haverom másnapra hívta a villanyszerelőket mert ők egy brigád és amikor kiérkeztek akkor először fel sem ismerte a volt sógornőmet csak akkor esett le neki amikor a szemébe nézett a csajnak, teljesen le volt döbbenve hogy ő villanyszerelő. Persze nem volt szó róla meg én sem mondtam mert én már ezt megszoktam hogy ő az és már nekem nem nagy durranás ez a sztori, de meglepődött a haverom rendesen.

Szóval nyugodtan lehet egy lány villanyszerelő akár egy szőke bombázó is ha van hozzá érzéke.

Ismerek egy autószerelő nőt is, 35 éves férjnél van és két gyereke van. A férje is autószerelő, de nem egy munkahelyük van. Ők is iskolába ismerkedtek meg, csak a férje egy évfolyammal feljebb járt.

Szóval simán dolgozhat sőt tanulhat is ilyen férfias szakmákat. Budapesten jártam egy PC üzletbe amikor ott nyaraltam testvéremnél és gond volt a laptopommal és bevittem egy helyre, nem tudom már hova és a nőhöz kerültem kb 30 év körüli és neki mondtam mi a problémám, és nem küldte be a szervizbe félrehívott szét szedte és kicserélte benne a memóriát mert azzal volt gond. Először csodálkoztam, de amikor megláttam hogy a hátsó részen a műhelybe is egy tanuló srácnak segített beszerelni egy tápegységet a számítógépbe attól már teljesen a földön voltam. Vannak ilyen nők akik férfias munkákat végeznek. Női buszsofőrt is láttam már, igaz ritkán de láttam.

2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!