Ki mit a rendszerhez?

Figyelt kérdés
Hogyvagytok vele hogy fizetős a másodszakma?5 évet jártam suliva abból 3 at utáltam a végére kezdtem megszeretni ,most végeztem úgyvoltam vele h elmegyek továbbtanulni szaknát ha végzek de fizetnem kellene a gyakorlati helynek h foglalkoztasson ,azmég két év lenne és nem a hosszával van a baj hanem a pézzel h honnan kéne havi 25-30 ezreket összeszednem 2 évig és eddig nemérdekeltek az ilyen dolgok de engem bosszant h 2 éve még ingyen lehetett és egyfolytába hozzák be a nemtudom h kinek jó törvényeket most akkor az ország van ártünk vagy mi az országért?Lehet h eltértem a témától.
2013. júl. 15. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Fogalmazd meg úgy a kérdésed, hogy érthető is legyen, mert nem tudom elhinni, hogy egy felnőtt ember (gondolom az vagy, ha már van egy szakmád) ilyen botrányos helyesírást produkáljon. Nem a középkorban vagyunk.

2. Mit szóljak? Nyilván nem örülök, ahogy gondolom más sem, de sajnos minket nem kérdeztek meg erről. Eléggé megvágták mostanában az ember lehetőségeit, de azért aki nagyon akar, az így is tud szakmát szerezni ingyen. 25-30ezer forintot meg könnyen össze lehet gyűjteni egy kis munkával. Pl nekem kapásból van ennyim havonta, azzal, hogy angol nyelvet korrepetálok, tanítok immáron 2 éve. Persze ehhez az is kell, hogy az ember tényleg jól tudjon angolul, plusz türelem, empátia, pedagógiai érzék stb. Mindenesetre el lehet menni diákmunkára, akár Tescoba árufeltöltőnek és kész. Én is így kezdtem és nem haltam bele.

2013. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az itt a gond h részben azért szeretnék tanulni mert nem szeretnék dolgozni mé mert már vagy 4 éve nemvolt nyáriszünetem (most épp van) meg aha elmegyek szakmára 8 óra munka után még mennyek el dolgozn??
2013. júl. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!