Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni Egyetem...

Milyen a Debreceni Egyetem ill. a Nyíregyházi Főiskola gólyatábora?

Figyelt kérdés
Sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy Debrecenbe megyek továbbtanulni, de a biztonság kedvéért azt is szeretném tudni, milyen a nyíregyi, mivel oda is jelentkeztem. Mindkét helyen BTK-ra. Leírnátok kérlek, hogy milyen feladatok voltak a BTK-s gólyatáborban a két helyen? Ti élveztétek?

2013. júl. 17. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy a debreceni egy nagy kocsmatúra :D
2013. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben nem mindegy melyik kar, külön van a TEK-nek, műszakinak, OEC-nek, stb. TEK-nek pl. Debrecenben van, többi karnak "vidéken", programok is mások.
2013. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A nyíregyházié arról szól hogy halálra akarnak itatni, ha csaj vagy akkor itatni és levetkőztetni, a HÖT-ösök a nagy főnökök és ha késel egy percet pl elveszik a kártyád és mindenki előtt büntető feladatot kapsz ami lehet pl valami olyan pia megivása ami több minden keveréke, vagy esetleg vmi nagyon erős csípős vacak. Én nem élveztem szerintem, megalázó és undorító az egész.
2013. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Harmadik: Hát az olyanokat én se szeretem... Ilyen téren eléggé nagy az igazságérzetem, a gimis gólyaavatóm tizedannyira se volt rossz, mint amit leírtál, mégis kiverte nálam a biztosítékot... :(


Aki esetleg tudja, hogy milyen a két helyen a BTK-s gólyatábor, az tudna még további segítséget nyújtani? Természetesen az eddigieknek köszönöm a válaszaikat. :D

2013. júl. 18. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy például milyen feladatok voltak, ott szokás-e az olyan viselkedés, amit a harmadik kommentelő írt, hol voltatok elszállásolva és milyen volt a szálláshely (csak emeletenként van mosdó és zuhanyzó vagy szobánként például). Elnézést, ezt lehagytam az előző hozzászólásból.)
2013. júl. 18. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Debreceni BTK-s gólyatábor Debrecenben van, az ottani kolikban vannak elszállásolva az emberek (tehát egyáltalán nem rosszak a körülmények, sőt). Én személy szerint nem voltam, de barátok elmondása szerint nem szokott rossz lenni, semmit nem kell csinálni amit nem szeretnél.
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végre sikerült eldöntenem, hogy menjek-e, szóval a kérdést lezártnak lehet tekinteni. Mindenkinek köszönöm a segítséget! :D
2013. júl. 21. 21:37
 8/8 anonim válasza:
ha felvesznek, akkor együtt fogunk gólyatáborozni ;)
2013. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!