Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME vagy BGF? Gazdálkodás és...

BME vagy BGF? Gazdálkodás és menedzsment és a Külkereskedelem és Marketing ami érdekel egyikben, másikban. Melyik suli a jobb? Ha elvégzem melyikkel lesz több esélyem munkát találni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

BGF sokkal gyakorlatiasabb képzést ad.


Amúgy nem mindegy már? Márciusban kellett jelentkezni, sorrenden már nem lehet változtatni.

2013. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pót jelentkezést be lehet adni. De az is lehet, hogy halasztok egy évet. És mindenképpen el kellene már döntenem , hogy hova akarok menni. Egyébkét nem adtam be sehova a jelentkezésem, de már megbántam.

Nekem egy bartánőm jár BGF külkerre és ő egy nagyon okos lány mégis mondta, hogy gyakran csak úgy meghúzzák őt, meg se mutatják, hogy mik voltak a hibái...ezért félek a BGF-től. De a BME nem jobb?

2013. júl. 18. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:

A BME is legalább annyira nehéz, mint a BGF. Ne ez legyen a szempontod.


Tényleg el kellene dönteni, hogy melyik szakot akarod jobban. Bár lehet, hogy szerencséd lesz, és az élet eldönti helyetted. Pótfelvételi nem az összes szakra/iskolába lesz, csak egy részében. Lehet, hogy az egyikre tudsz csak jelentkezni, vagy egyikre se.

2013. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó amúgy tényleg nem a nehézség érdekel,hanem az, hogy melyikkel járok jobban? Melyikkel van több esélyem munkát találni? A tanárok ne legyen szívatósok, ha tanultam engedjenek át, ne pedig ilyen ha a földre esett a vizsgád megbuktál legyen.. De a két szak nagyon hasonló ahogy láttam.
2013. júl. 18. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen tanárok mindenhol vannak... Viszont ha én munkáltató lennék, lehet, hogy előnyben részesítenék egy BME-n végzett embert, mint egy BGF-st.
2013. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Viszont ha én munkáltató lennék, lehet, hogy előnyben részesítenék egy BME-n végzett embert, mint egy BGF-st."


Látszik, hogy nem vagy az. A BME a legjobb műszaki iskola, de gazdaságra egyáltalán nem az. BCE, BGF messze sokkal jobban megbecsült, európai szinten is.

2013. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kis eszed és megnéznéd,hogy naponta hány ilyen kérdés merül fel,akkor rájöhetnél,hogy nem gyengén lesz túljelentkezés és lazán semmit nem fogsz profitálni belőle.Amúgy marketing,ott még talán van esélyed.
2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jók a szüleid kapcsolatai vagy saját cég,akkor ok.Egyébként kávéfőző robotnak pont jó lehetsz,ha felvesznek.
2013. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Ha jók a szüleid kapcsolatai vagy saját cég,akkor ok.Egyébként kávéfőző robotnak pont jó lehetsz,ha felvesznek."

óóó te nagyon okos, kíváncsi lennék, hogy neked mi a munkád, vagy mit tanulsz épp. Mondj már olyat amibe nem lehetne belekötni? Jog? ja tudom mekis szak. orvos? igen nem fizetik meg, ott is túl jelentkezés. mérnök? túl jelentkezés marketing,menedzsment is ugyebár. Na még mi van? Menjek nő létemre valami fizikai munkára? Vagy várj legyek feltaláló vagy biokémikus professzor talán abból még megélek majd szerinted...-.-

2013. júl. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!