Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit takar a pedagógiai asszisz...

Mit takar a pedagógiai asszisztens kifejezés?

Figyelt kérdés
Álláshirdetésben olvastam róla, és az érdekelne, hogy pontosan mi is a feladata, és milyen végzettség szükséges hozzá.

2013. júl. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedagógiai asszisztensi végzettség szükséges hozzá, és innentől fogva ha nem tudod, mi a feladata, biztosan nem neked szól a hirdetés.
2013. júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondom, még gimibe járok, szóval csak érdekelt volna, hogy mi az. De kösz, hogy azt sem tudod, miről van szó, mégis csinálod a fesztivált.
2013. júl. 20. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Picit vegyél vissza, ugyanis én tudom, te nem tudod. Azt szokták mondani, hogy csak olyasmit írjál le a neten, amit nyugodtan elő mernél adni élőszóban is. Gondolom, élőben nem vagy olyan nagyfiú, hogy ok nélkül sértegessél embereket, akik válaszolnak neked. Segítsen neked, akinek két anyja van.
2013. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, bunkó voltam, csak nem szeretem, ha kioktatnak, amikor csak kérdeztem. Egyébként szóban is nagyszájú vagyok.
2013. júl. 21. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolom az előttem szólót, ugyanis az óvodai pedagógusi asszisztensi munkakörhöz nem kell diploma, elég az érettségi, most néztem pályázati lehetőséget.
2013. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így hallottam azóta
2013. júl. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!