Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvónők, tanítók, csecsemő és...

Óvónők, tanítók, csecsemő és kisgyermeknevelő szakra jelentkezők, hány pontotok lett, hova jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

352

ELTE, KRE, Apor Vilmos( Vác), PPKE (esztergom)

Óvónőnek jelentkeztem

2013. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neked? (első voltam)
2013. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon szép teljesítmény, gratulálok :)

Nekem sajnos nem olyan lett, mint ahogy terveztem :( csak 274 :( elrontottam az egyik szóbelim :( ahova jelentkeztem tavaly 279 volt a ponthatár, vidéki suli

Még reménykedem, de tavaly előtt ott is 290 volt, nem hiszem h ennyire lemegy.. :(

2013. júl. 23. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) És a te eredményeidhez is gratulálok, mert az idei érettségi nagyon nehéz volt. Csak középfokot tettem le meg egy nyelvvizsgát, de úgy, hogy nem igazán mentem sehova 12.-ben. Ne aggódj, idén jelentkeztek az elmúlt 6 évben a legkevesebben! Le fognak szállni! :)
2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) tényleg nehezebbek voltak, főleg a történelem :( úgyhogy még reménykedem :) tavaly is csökkent itt a pont, remélem még picit fog :( ahogy néztem a statisztikát, kicsit kevesebben jelentkeztek :)
2013. júl. 24. 08:02
 6/8 A kérdező kommentje:

GRATULÁLOK!! :)))

Nagyon meglepődtem a pontokan, nagyon alacsony, el se akartam hinni 10. megnézésre sem :))

2013. júl. 25. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is Gratulálok! :) Végül akkor hova vettek fel? :)
2013. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SZIE Szarvas :)
2013. júl. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!